5. kolo - B. třída - Vysoká 2:4 Sokol Pěčice

27.09.2014 09:49

Velký obrat předvedli pěčičtí na hřišti Vysoké. Vysoká v prvním poločase byla lepším týmem. Hráči Pěčic vypadali odevzdaně, nic moc se jim nedařilo. A tak se první branky dočkali domácí. Rolenc se uvolnil přes Košťála a Gregora ve vápně - jeho střelu ještě Košťál dokázal zblokovat, ale následná dorážka už skončila v brance - 1:0. V polovině prvního poločasu bylo ještě hůř a to když po chybě v rozehrávce šel v plné rychlosti Rolenc na Tůmu, obhodil si ho a zamířil přesně do protějšího rohu branky - 2:0.

Ve druhém poločase se ale role obrátily. Jakoby si oba týmy vyměnily role. Pěčicím se po kombinaci P. Košťál - D. Košťál - Gregor, když posledně jmenovaný s přehledem zakončoval, snížit - 2:1. Pěčice po další dobré kombinaci přidali vyrovnávací branku. Gregor šel sám na brankáře, ale volil ještě nahrávku na volného Berana a ten srovnal - 2:2. Obrat v utkání přinesl Beranův průnik po straně. Beran ze strany vracel na nabíhajícího Košťála, k jeho zblokované střele se dostal hlavou Beran a servíroval na malé vápno, kde byl Gregor a druhým gólem v zápase dokonal obrat - 2:3. Gregor hrající po 2 brankách ve velké pohodě, pak ještě přidal dalekonosnou ránu a navýšil na konečných 2:4.

Zde se můžete podívat na video z utkání, které dodal fanoušek Vysoké.