2. kolo - B. třída - Sokol Pěčice 2:1 Sokol Kněžmost

31.08.2014 09:55

Pěčice přivítali ve 2. kole nováčka B. třídy z Kněžmosta. Po úvodním oťukávání převzal domácí tým otěže zápasu. Po neproměněných šancích ale přišel trest. Nepovedeně rozehraný roh využili hráči Kněžmosta k rychlému protiútoku, ze kterého se dostali do vedení - 0:1. Tento výsledek vydržel až do poločasu. Úvod druhého poločasu opět patřil Pěčicím, které šli za vyrovnáním. To se povedlo po nádherně rozehraném přímém kopu Miroslava Hubače, který vymetl všechny pavučiny kněžmostské branky - 1:1. O obrat se postaral po přihrávce Vojtěcha Valenty střelou po zemi k tyči Daniel Košťál - 2:1. Závěr utkání už tolik fotbalovosti nepřinesl. Kněžmost se snažil dobít branku Pěčic, ale to se nepodařilo a tak domácí slaví první 3 body v novém ročníku.

Sokol Pěčice 2:1 Sokol Kněžmost

Branky: Miroslav Hubač, Daniel Košťál